PRODEJ (For sale)

  • Morčátka mohou opustit naši chovatelskou stanici nejdříve ve věku 4 týdnů a o minimální váze 250 g.
  • Mimísci odjedou 100% zdraví a preventivně ošetření prostředkem ADVOCATE proti vnitřním i vnějším parazitům.
  • Nový páníček spolu s morčátkem obdrží i průkaz původu (případně výpis předků), stručný návod, jak se o morčátko starat, čím ho krmit a malý balíček krmení, na které je morčátko zvyklé. A navíc, jako poděkování za to, že jste si vybrali mazlíka právě u nás, dostane každý i  malý dáreček...
  • Cena morčátek je pevná. Nezáleží na tom, zda chcete morčíka jako mazlíka nebo výstavního šampiona.
    Cena za samečka je 400 Kč, za samičku 500 Kč.
  • Zálohy na rezervaci morčete nepožaduji. Pokud si rezervaci z jakéhokoliv důvodu rozmyslíte, tak se vůbec nic neděje. JEN MI TO PROSÍM DEJTE VČAS VĚDĚT A REZERVACI ZRUŠTE, abych pro Vás morčátko zbytečně neblokovala a neodmítala případné další zájemce.
  • Rezervace na nenarozená mláďata nepřijímám.

Morčata jsou velmi komunikativní a přátelská. Jsou to společenská zvířátka, zvyklá žít ve skupině. Proto, pokud je to jen trochu možné, pořiďte si morčátka alespoň dvě. V některých západních zemích je držení jednoho morčete dokonce zákonem zakázáno.

Mláďata po odstavu ubytujeme u nás doma, aby byla zvyklá na běžný ruch domácnosti, děti a psy. Každý den, dle našich časových možností, miminka chováme a hrajeme si s nimi. Morčátka od nás odchází socializovaná a zvyklá na každodenní manipulaci.

Předání morčátka

Morčátko si můžete vyzvednout osobně u nás na ranči nebo Vám jej, po předchozí telefonické domluvě, přivezeme do Zlína.

Předání je možné i na výstavě, které se sami zúčastníme.

Další možností, jak morčátko od nás dopravit, je poslat ho kurýrem. Není to ale kurýr typu PPL. Tuto u nás výjimečnou službu, zajišťuje přepravní služba PŘIVEZ ZVÍŘE.cz. Veškeré informace o této možnosti zaslání najdete zde. Tento způsob je zcela bezpečný a pro zvířátka komfortní. Kurýrní službu Vám zajistíme my. Vše domluvíme, objednáme, zaplatíme. Vy se nemusíte o nic starat, jen si morčátko včas vyzvednout.

Cena kurýra je 350 Kč + 50 Kč za dopravu "balíčku" na svozové místo. Částka za dopravu i morčátko se platí předem na náš účet č. 86-2174910257/0100.


Pro aktuální nabídku morčat klikněte prosím na obrázek