HOTEL PRO MORČATA

Morčecí hotel?! Zdá se Vám to legrační? Kroutíte hlavou a myslíte si, co si to ti lidi zase vymysleli? Taková blbost!

Možná je a možná taky není…

Každý rok o prázdninách hlídáme svým známým morčata i zakrslé králíky. Vždy, když odjíždí na dovolenou, tak je k nám na týden, dva nastěhují.

Ten, kdo u nás už někdy byl, ví, že je úplně jedno, jestli zde máme o několik zvířátek méně nebo více. Náš malý rodinný ranč obývají různé druhy zvířat. A proto, když se staráme o ty naše, tak se lehce zvládneme postarat i o těch několik dalších návštěvníků.

Proto jsem se rozhodla tuto službu nabídnout i Vám ostatním.

Jedete na dovolenou, zájezd, služební cestu nebo třeba jen na prodloužený víkend? Máte problém, kam umístit svého morčecího mazlíka? Nechce se Vám s hlídáním už zase obtěžovat své kamarády, známé nebo, mnohdy neochotné, příbuzné?

Ubytujte svoje morčátko u zkušených chovatelů, v rodinném prostředí. Zajistíme mu 100% péči stejně, jako ji zajišťujeme našim vlastním mazlíkům.

5 důvodů, proč ubytovat morče právě u nás:

Protože jako dlouholetí chovatelé jsme schopní:

  1. Rozpoznat zdravotní problémy nebo začínající nemoc VČAS, což je u malých zvířat vždy klíčové, a následně jim zajistit potřebnou veterinární pomoc a péči.
  2. Zajistit morčátkům 100% péči po celý den. Kvalitní, denně čerstvé krmení, vitamíny a vše co potřebují.
  3. Zajistit odbornou manipulaci, pobyt na čerstvém vzduchu, sociální kontakt a možnost komunikovat s ostatními morčaty.
  4. V případě potřeby nebo zájmu zajistit i služby navíc, jako je stříhání drápků, odčervení proti vnitřním i vnějším parazitům nebo koupel a šamponování.
  5. Poskytnout časově neomezený poradenský servis a hlavně dát Vám dobrý pocit, že jste svého mazlíka svěřili do těch nejlepších rukou. :o)

Kapacita hotelu je v podstatě neomezená a provoz je celoroční. Pokud je to jen trochu možné, preferujeme ubytování morčátek venku na čerstvém vzduchu, stejně tak, jako bydlí i naši vlastní morčíni. V zimě jsme schopní zajistit teplotní podmínky, na které jsou Vaše zvířátka zvyklá.

Mimo morčata můžeme ubytovat i zakrslé králíky a jiné drobné hlodavce (křeček, myš atd.). Všechna tato zvířátka jsme v minulosti aktivně chovali a máme s nimi zkušenosti. Nehlídáme papoušky, terarijní zvířata, psy, kočky apod.

Pokud se Vám nápad zalíbil a naše nabídka Vás oslovila, tak si určitě říkáte, kolik peněz si za tu srandu řeknou?! Přečtěte si prosím Podmínky a ceník ubytování.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo nesrovnalost, tak nás prosím kontaktujte.